Chtěli byste miminko s členkou Akb48?

Felix • VLOŽENO 3.11.2011

Chtěli byste miminko s členkou Akb48?

Pokud jste čirou náhodou příznivci dívčí megaskupiny Akb48, možná vás už někdy při sledování jejich videoklipů napadlo, že se vám některé z děvčat líbí natolik, že by nebylo zahození mít s ní dítě. Že ne? Na takovou možnost Yasushi Akimoto, "majitel" skupiny, ani nepomyslel, a tuto možnost se vám, stejně jako tisícům dalších nedočkavých fanoušků, rozhodl zprostředkovat online. Pokud i vám tahle nabídka přijde neodolatelná, pokračujte ve čtení článku, čeká tam na vás i oficiální promo video.

Pravda je bohužel – nebo bohudík, to záleží na úhlu pohledu – taková, že vás k vaší vysněné favoritce nepustí ani o krok blíž, než jste se mohli dostat předtím, co jste se za tímto chvályhodným účelem na stránkách skupiny zaregistrovali a na příslušné konto ze své karty poukázali 1480 jenů. Vše, čeho se vám dostane, je online aplikace, která vaši fotografii "zmorfuje" spolu s fotografií vybraného děvčete do podobenky vašeho společného, hypotetického, čistě virtuálního miminka.


Důležité je ještě podotknout, že se jedná o předplatné na rok. Co se s vaším virtuálním děťátkem stane, pokud předplatné neobnovíte, zatím není jisté, stejně jako to, co za virtuálního spratka z toho vyroste, pokud naopak vydržíte platit třeba patnáct let.

Jestli vám to přijde jako docela slušný úlet za hranici vkusu, nejste určitě sami, ale marketingová paže Akb48 už nejednou prokázala, že je schopná lecčeho. Až si jeden říká, jestli se jim všem daří opravdu tak špatně, že ty peníze potřebují takhle zoufale. Já se každopádně těším, až někomu nebude líto těch mrzkých necelých patnáct set za virtuální plod lásky nikoliv mezi ním, ale třeba jeho kočkou nebo vysavačem, a kteroukoliv z těch nebohých dívek.

Zlí jazykové a ti, kdo dávají přednost 2D před 3D, na internetech tvrdí, že to je pořád nesrovnatelně výhodnější, než si pořídit jakoukoliv 3D partnerku ženského pohlaví, nemluvě o tom mít s ní skutečné děcko, a těch dalších starostí, co si jeden ušetří ... No, každopádně se musí nechat, že na tom něco pravdy je. Pokud ovšem právě vás tahle nabídka neuspokojuje a přeci jen byste raději v náručí sevřeli onu vysněnou členku Akb48, zbývá vám pořád slušný výběr libovolné kombinace nástrojů, jako je fešný vzhled, kontakty na správných místech, tučné konto v bance a tak podobně. Mnoho zdaru (^__^ )

Jste-li zvědaví, víte kam kliknout: AkbOFFICIAL